I nagrada MILJAN RISTIC 1_resize

Multimedijalna izložba na temu „Položaj osoba sa invaliditetom“

Izložba radova studenata Fakulteta umetnosti u Nišu, sa Departmana za primenjene umetnosti, na temu „Položaj osoba sa invaliditetom“ i izložba fotografija Saše Đorđevića pod nazivom „Heroji“ održana je u subotu, 04. aprila 2015. godine na Trgu Republike u Nišu. Izložbu je organizovalo Udruženje građana „Akcija i pomoć“ iz Niša uz podršku organizacije “Handicap International” povodom Međunarodnog dana borbe protiv mina koji se obeležava 04. aprila. Tom prilikom nagrađena su tri rada studenata: I nagrada – Miljan Ristić, student master studija, II nagrada: Ninoslava Girić, student master studija, III nagrada: Miloš Nikolić, student IV godine osnovnih studija. Radovi studenata realizovani su u okviru predmeta Grafičke komunikacije, profesorke Anite Milić i asistenta Miljane Radenković.

preloader
DEFINITIVNI PLAKATI MILOS